Planmeca Compact i Touch

Planmeca Compact i Touch

Planmeca Compact i Touch

Planmeca Compact i Touch

Planmeca Compact i Touch i został zaprojektowany ze szczególną dbałością o ergonomię i płynność pracy. Niezwykle prosty i intuicyjny w obsłudze, uczyni Twoją codzienną pracę łatwą, przyjemną i wydajną – bez kompromisów. Posiada niezwykle kompaktowe wymiary, jest bogato wyposażony w różne przydatne funkcje. Ponad 40,000 zadowolonych użytkowników na całym świecie dowodzi, że idealnie spełnia on różne potrzeby nowoczesnych stomatologów. Unit Compact i Touch posiada kilka sposobów mocowań instrumentów  i szeroką gamę instrumentów , z której można wybrać instrumenty zgodnie ze specyficznymi potrzebami i wymogami. Automatyczny podnóżek ułatwia pacjentowi wchodzenie i schodzenie z fotela, co usprawnia pracę. Jest to również bardzo komfortowe dla pacjenta i praktyczne przy konsultacjach lekarz – pacjent  oraz przy zabiegach protetycznych.

Unit stomatologiczny Compact i Touch i został zaprojektowany ze szczególną dbałością o ergonomię i płynność pracy. Niezwykle prosty i intuicyjny w obsłudze

Pliki do pobrania

Cennik

UNITY DIPLOMAT

Aby każdy lekarz mógł dostosować unit stomatologiczny do własnych potrzeb, oferujemy bogate wyposażenie dodatkowe, które powstało dzięki wiedzy i praktyce zdobytej przez lata naszego istnienia na rynku sprzętu stomatologicznego.

Oddział WARSZAWA

Oddział w Warszawie
02-175 Warszawa,
ul. Pilchowicka 27
tel. (22) 832 76 01,
tel./fax (22) 832 76 00
e-mail: warszawa@eur-med.pl

EUR-MED Polska Sp. z o.o

EUR-MED Polska Sp. z o.o.
40-303 Katowice,
ul. Le Ronda 26
tel. (32) 204 32 48,
tel. (32) 204 25 99
e-mail: biuro@eur-med.pl