Implantologia, endodoncja,

Implantologia i endodoncja

Najnowsze unity implantologiczne Bien Air Szwajcaria

Unit implantologiczny iCHIROPRO Bien-Air

Unit implantologiczny iCHIROPRO Bien-Air

Wyjątkowy i rewolucyjny unit implantologiczny iChiropro to idealne rozwiązanie do przeprowadzania zabiegów implantologicznych i chirurgicznych.

Intuicyjne sterowanie za pomocą aplikacji na iPad wspiera użytkownika na każdym etapie przeprowadzanej procedury. Wystarczy wybrać jedną z zaprogramowanych operacji, aby uzyskać instrukcje dotyczące wybranej procedury. Aby zoptymalizować analizę i zarządzanie dokumentami pacjenta, za pomocą aplikacji można importować dane z oprogramowania coDiagnostiXTM, a także zapisywać i eksportować raporty z przeprowadzonych zabiegów. A to wszystko za pomocą jednego kliknięcia.

Cyfrowy przebieg pracy prostszy niż kiedykolwiek

Konieczność obsługi urządzenia w trakcie operacji została ograniczona dzięki możliwości wcześniejszego ustawienia parametrów dla każdego etapu zabiegu. Szybkie i łatwe importowanie danych z oprogramowania coDiagnostiX™. Informacje dotyczące implantów są bezpiecznie oraz automatycznie zapisywane za pomocą skanera kodów kreskowych, co zapewnia ich pełną indentyfikowalność.

ICHIROPRO współpracuje z poniższymi systemami implantologicznymi:

ICHIROPRO współpracuje z

Unit implantologiczny Chiropro L Bien-Air

CHIRPORO L BIEN AIR

Unit implantologiczny Chiropro L znajduje szerokie zastosowanie w implantologii, a także w endodoncji oraz chirurgii stomatologicznej. Posiada siedem kompletnych programów wiodących na rynku systemów implantologicznych oraz możliwość dostosowania ich do potrzeb operatora lub operatorów, a także wolną pamięć do stworzenia indywidualnego programu:

  • Straumann
  • Nobel Biocare
  • Zimmer
  • Dentsply Inplants
  • Biomet 3i
  • Astra Tech
  • Thommen Medical
  • Wolna pamięć

MX-i LED

Chiropro L jest wyposażony w bezszczotkowy mikrosilnik MX-i LED. Wysoki moment obrotowy sprawia, że jest to jeden z najsilniejszych mikrosilników na rynku. W zależności od tego, jaki moment obrotowy jest potrzebny, moc zostaje wyregulowana i ustabilizowana za pomocą systemu elektronicznego. Dzięki temu w trakcie zabiegu wymagana prędkość zostaje zachowana z niebywałą precyzją.

Micro-Series 20:1 L

Kątnica Micro-Series 20:1 L z wewnętrznym systemem chłodzenia to pierwsza na świecie kątnica tego typu. Wężyk chłodzenia jest przymocowany na końcu obudowy kątnicy, dzięki czemu nie przeszkadza on w trakcie pracy.

UNITY DIPLOMAT

Aby każdy lekarz mógł dostosować unit stomatologiczny do własnych potrzeb, oferujemy bogate wyposażenie dodatkowe, które powstało dzięki wiedzy i praktyce zdobytej przez lata naszego istnienia na rynku sprzętu stomatologicznego.

EUR-MED Polska Sp. z o.o

EUR-MED Polska Sp. z o.o.
40-303 Katowice,
ul. Le Ronda 26
tel. (32) 204 32 48,
tel. (32) 204 25 99
e-mail: biuro@eur-med.pl

Oddział w Warszawie
02-175 Warszawa,
ul. Pilchowicka 27
tel. (22) 832 76 01,
tel./fax (22) 832 76 00
e-mail: warszawa@eur-med.pl