Mikroskop Stomatologiczny

Mikroskop stomatologiczny

Mikroskop stomatologiczny DENSIM OPTICS

Mikroskop stomatologiczny

Mikroskop DENSIM

 

Oświetlacz LED

Jeśli oczekujesz bezobsługowej pracy, długiej żywotności oraz bardzo jasnego światła o barwie zbliżonej do światła dziennego, to oświetlacz LED montowany w mikroskopie DENSIM jest stworzony dla Ciebie. Dioda LED o mocy 80W ma bardzo długą żywotności  – aż 50 tys. godzin.

TAM GDZIE PRECYZJA DECYDUJE O SUKCESIE

Stabilna podstawa MIKROSKOPU

Ciężka, ale mobilna podstawa z gumowymi kółkami zapewnia stabilność i umożliwia łatwe przemieszczanie urządzenia po gabinecie stomatologicznym.. Każde koło podstawy mikroskopu posiada hamulec do zablokowania pozycji. Stabilność przede wszystkim!

 

Mikroskop stomatologiczny

Mikroskop wersja wolnostojąca

System równoważenia wagi

Doskonale wyważone ramię na którym znajduje się mikroskop umożliwia płynne oraz precyzyjne pozycjonowanie. Szeroki zakres regulacji pozwalający na uzyskanie stanu równowagi również po zainstalowaniu dodatkowego wyposażenia.

Uchylny binokular pozwala na zakres regulacji w zakresie 0°-195° i pozwala na łatwe dostosowanie do najbardziej wygodnej, ergonomicznej pozycji lekarza.

Mikroskop stomatologiczny

Mikroskop montowany na unicie

KatalogKatalog
UNITY DIPLOMAT

Aby każdy lekarz mógł dostosować unit stomatologiczny do własnych potrzeb, oferujemy bogate wyposażenie dodatkowe, które powstało dzięki wiedzy i praktyce zdobytej przez lata naszego istnienia na rynku sprzętu stomatologicznego.

Oddział WARSZAWA

Oddział w Warszawie
02-175 Warszawa,
ul. Pilchowicka 27
tel. (22) 832 76 01,
tel./fax (22) 832 76 00
e-mail: warszawa@eur-med.pl

EUR-MED Polska Sp. z o.o

EUR-MED Polska Sp. z o.o.
40-303 Katowice,
ul. Le Ronda 26
tel. (32) 204 32 48,
tel. (32) 204 25 99
e-mail: biuro@eur-med.pl