Serwis

Masz pytania? Zadzwoń!

 

  1. SERWIS GWARANCYJNY

Prowadzimy serwis gwarancyjny mikrosilników i końcówek stomatologicznych: DENSIM, NSK, W&H, BIEN-AIR, KAVO.

  1. SERWIS POGWARANCYJNY

Prowadzimy serwis pogwarancyjny: DENSIM, NSK, W&H, BIEN-AIR, KAVO, SIRONA oraz CHIRANA.

  1. JAK PRZYGOTOWAĆ SPRZĘT DO WYSYŁKI?

DEZYNFEKCJA TO PODSTAWA. Przed wysyłką narzędzie należy oczyścić oraz poddać procesowi DEZYNFEKCJI i/lub STERYLIZACJI. Sposób przygotowania narzędzia będzie zależał od indywidualnych zaleceń producenta. PROSIMY PRZESTRZEGAĆ ZASAD ASEPTYKI aby chronić zdrowie osób mających styczność ze sprzętem na wszystkich etapach jego drogi do serwisu, a w szczególności serwisantów i osób, które w naszej firmie rejestrują przesyłki przychodzące.

Końcówki stomatologiczne oraz mikrosilniki to sprzęt wytrzymały, ale w czasie transportu może ulec uszkodzeniu. Dlatego ważne jest aby na ten czas sprzęt należycie ZABEZPIECZYĆ. Większość z Państwa dba o swoje narzędzia pracy, ale niestety zdarzają się przypadki gdzie odbieramy zwykłą kopertę z niezabezpieczoną końcówką w środku. Folia bąbelkowa, stare pudełko po butach, jakikolwiek materiał do wypełnienia wolnej przestrzeni w przesyłce, pomogą kurierom bezpiecznie dostarczyć sprzęt do serwisu.

Do przesyłki proszę dołączyć dane kontaktowe, kartę gwarancyjną (jeśli będzie to naprawa gwarancyjna) oraz wszelkie informacje, które uznają Państwo za pomocne w przeprowadzeniu przeglądu czy naprawy. Do tego celu można skorzystać z naszego formularza naprawy. Należy go pobrać, wypełnić i dołączyć do przesyłki.

  1. CZAS OCZEKIWANIA

 Czas oczekiwania na wykonanie przeglądu lub naprawy jest ustalany indywidualnie i zależy od ilości końcówek oczekujących w serwisie oraz od dostępności części zamiennych. Zwykle jest to kilka dni roboczych.

  1. WYCENA

 W przypadku usług odpłatnych zawsze kontaktujemy się z Klientem w celu podania orientacyjnego kosztu naprawy.

UNITY DIPLOMAT

Aby każdy lekarz mógł dostosować unit stomatologiczny do własnych potrzeb, oferujemy bogate wyposażenie dodatkowe, które powstało dzięki wiedzy i praktyce zdobytej przez lata naszego istnienia na rynku sprzętu stomatologicznego.

EUR-MED Polska Sp. z o.o

EUR-MED Polska Sp. z o.o.
40-303 Katowice,
ul. Le Ronda 26
tel. (32) 204 32 48,
tel. (32) 204 25 99
e-mail: biuro@eur-med.pl

Oddział w Warszawie
02-175 Warszawa,
ul. Pilchowicka 27
tel. (22) 832 76 01,
tel./fax (22) 832 76 00
e-mail: warszawa@eur-med.pl