Unity Stomatologiczne

UNITY PLANMECAZapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą z zakresu unitów stomatologicznych. Dystrybuowane Unity stomatologiczne charakteryzują się wysoką jakością ze względu na zastosowanie wytrzymałych materiałów.

Fotele stomatologiczne oferowane na naszej witrynie są dostosowane tak by komfort w pracy był utrzymywany na wysokim poziomie. Proponujemy Państwu atrakcyjne ceny, szybką i sprawną obsługę doświadczonego zespołu.

Dostarczamy unity dentystyczne, które sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających lekarzy. Uniwersalna konstrukcja zapewnia szerokie zastosowanie w stomatologii. Jako dystrybutor, zobowiązujemy się do dostarczenia produktów spełniających wysokie standardy.

Nasza firma oferuje produkt, który zachowuje funkcjonalność oraz niebanalną estetykę, dzięki czemu jest on idealnie dostosowany do potrzeb gabinetu stomatologicznego. W naszych projektach kładziemy nacisk na zachowanie standardów higienicznych poprzez zastosowanie komponentów poddających się konserwacji w sposób szybki i łatwy.

Zastosowanie nowych technologii przy zachowaniu prostoty obsługi to niepodważalny atut prezentowanych produktów firmy EUR-MED POLSKA.

UNITY DIPLOMAT

Aby każdy lekarz mógł dostosować unit stomatologiczny do własnych potrzeb, oferujemy bogate wyposażenie dodatkowe, które powstało dzięki wiedzy i praktyce zdobytej przez lata naszego istnienia na rynku sprzętu stomatologicznego.

EUR-MED Polska Sp. z o.o

EUR-MED Polska Sp. z o.o.
40-303 Katowice,
ul. Le Ronda 26
tel. (32) 204 32 48,
tel. (32) 204 25 99
e-mail: biuro@eur-med.pl

Oddział w Warszawie
02-175 Warszawa,
ul. Pilchowicka 27
tel. (22) 832 76 01,
tel./fax (22) 832 76 00
e-mail: warszawa@eur-med.pl