VistaScan Mini Durr Dental

VistaScan Mini Durr Dental

VistaScan Mini Durr Dental

Skaner pamięciowych płyt obrazowych VistaScan Mini Durr Dental

dzięki swojej kompaktowej budowie nie zajmuje wiele miejsca i z łatwością można go zainstalować w każdym gabinecie. Wykonywanie zdjęć i skanowanie odbywa się bezpośrednio przy fotelu pacjenta z zachowaniem doskonałej jakości obrazu.

Urządzenie jest niezwykle proste w obsłudze. Odczyt, kasowanie i przygotowanie do kolejnego użycia odbywa się w jednym kroku. Zdjęcie może zostać przygotowane przy pacjencie nawet w 6 sekund!

bezkompromisowa jakość zdjęcia

Płytki pamięciowe są cienkie, elastyczne oraz przyjemne dla pacjentów, a dzięki specjalnej powłoce bardzo trwałe. Dostępne rozmiary: 0 i 2. Płytki przeznaczone do wielokrotnego użytku.

Złącze sieciowe lub USB zapewnia łatwe podłączenie do komputera w gabinecie. Skaner można obsługiwać za pomocą oprogramowania do obrazowania Dürr Dental lub innych pakietów oprogramowania poprzez wtyczki lub interfejs Twain.

W ofercie skanery: z ekranem dotykowym oraz VistaScan Mini Plus z wyświetlaczem. Obydwa modele oferują pełen zakres rozmiarów zdjęć (0-4).

Ciekawostka: VistaScan Mini to zdobywca nagrody Red Dot Design Award 2011

Cennik

UNITY DIPLOMAT

Aby każdy lekarz mógł dostosować unit stomatologiczny do własnych potrzeb, oferujemy bogate wyposażenie dodatkowe, które powstało dzięki wiedzy i praktyce zdobytej przez lata naszego istnienia na rynku sprzętu stomatologicznego.

EUR-MED Polska Sp. z o.o

EUR-MED Polska Sp. z o.o.
40-303 Katowice,
ul. Le Ronda 26
tel. (32) 204 32 48,
tel. (32) 204 25 99
e-mail: biuro@eur-med.pl

Oddział w Warszawie
02-175 Warszawa,
ul. Pilchowicka 27
tel. (22) 832 76 01,
tel./fax (22) 832 76 00
e-mail: warszawa@eur-med.pl