Zapis cykli autoklawy

Kontrola i ewidencja procesów sterylizacji w gabinecie stomatologicznym.

Standardowo autoklawy Euronda wyposażone są w kartę pamięci SD na której zapisywane są cykle sterylizacji.

Euronda Print Set 1
Print Set 1

Euronda Drukarka Print Set 1

Pasuje do autoklawów Euronda E10, E9, E8

Opcjonalna drukarka do zabudowy w autoklawie Euronda. Drukarka na papier termiczny dla użytkowników, którzy prowadzą papierową ewidencję wyników procesu sterylizacji. Łatwa w montażu, szybka ewidencja procesów sterylizacji.

Euronda Print Set 1 Ewidencja procesów sterylizacji
Print Set 2

Euronda Drukarka Print Set 2

Pasuje do autoklawów Euronda EXL, E10, E9, E8

Opcjonalna drukarka do zabudowy w autoklawie Euronda. Drukarka etykiet samoprzylepnych, termicznych dla użytkowników, którzy prowadzą papierową ewidencję wyników procesu sterylizacji. Łatwa w montażu, drukuje etykiety oraz kody kreskowe.

Euronda Print Set 3 Ewidencja procesów sterylizacji
Print Set 3

Euronda Drukarka Print Set 3

Pasuje do autoklawów Euronda EXL, E10, E9

Zewnętrzna drukarka etykiet samoprzylepnych zalecana do dużych ilości wydruków z informacjami o cykach sterylizacji. Łatwe podłączenie drukarki do autoklawu w kilku krokach. Może być używana do druku etykiet lub kodów kreskowych. Szybka ewidencja procesów sterylizacji.

Opcjonalny zestaw Euronda E-WiFi
E-WiFi

E-WiFi za pomocą którego można połączyć autoklawy E10, E9 lub zgrzewarkę Euroseal® Valida z komputerem, tabletem lub smartfonem. Wszystkie dane są zawsze dostępne oraz przechowywane na nośniku elektronicznym. Oprogramowanie E-Link może być w prosty sposób zainstalowane do systemów operacyjnych Windows lub iOS. Umożliwia to kontrolowanie i nadzór nawet pięciu urządzeń Euronda wyposażonych w zestaw E-WiFi

Oprogramowanie E-Data i E-Memory
E-Data i E-Memory

Oprogramowanie E-Data i E-Memory

Oprogramowanie E-Data umożliwia połączenie autoklawów oraz innych urządzeń firmy Euronda z serii Pro System do wewnętrznej sieci w celu przechowywania wszystkich danych sterylizacji z praktyki stomatologicznej. E-Data jest dostępna dla systemów operacyjnych Windows oraz iOS. Funkcja E-Memory kataloguje oraz przechowuje wszystkie dane cykli sterylizacji w twoim komputerze.

Sprawdź naszą ofertę ewidencji procesów sterylizacji oraz urządzeń do sterylizacji TUTAJ, bądź bezpośrednio przez nasz sklep internetowy.

UNITY DIPLOMAT

Aby każdy lekarz mógł dostosować unit stomatologiczny do własnych potrzeb, oferujemy bogate wyposażenie dodatkowe, które powstało dzięki wiedzy i praktyce zdobytej przez lata naszego istnienia na rynku sprzętu stomatologicznego.

EUR-MED Polska Sp. z o.o

EUR-MED Polska Sp. z o.o.
40-303 Katowice,
ul. Le Ronda 26
tel. (32) 204 32 48,
tel. (32) 204 25 99
e-mail: biuro@eur-med.pl

Oddział w Warszawie
02-175 Warszawa,
ul. Pilchowicka 27
tel. (22) 832 76 01,
tel./fax (22) 832 76 00
e-mail: warszawa@eur-med.pl