Fotele i krzesełka stomatologiczne


Fotel DM20

DM20

Programowalny fotel stomatologiczny DM20 posiada pięć programów ustawień. Można go połączyć ze wszystkimi unitami stomatologicznymi serii DIPLOMAT. Ustawienia pozycji roboczych od 390 do 795 mm ± 10 mm gwarantują maksymalny komfort pracy stomatologa, jak również wygodę pacjenta. Konstrukcja fotela stomatologicznego, a także zastosowane elementy bezpieczeństwa, zapewniają blokadę fotela w wypadku napotkania przeszkody oraz w wypadku wyjęcia przez lekarza narzędzia. Wykonany ze stali nierdzewnej mechanizm zagłówka z kulowym przegubem 3D umożliwia jego ruchy na boki (opcja przy zamawianiu). Odchylany prawy podłokietnik (opcja przy zamawianiu). Oparcie pleców może występować w 2 wariantach: szerokim bądź też wąskim.

Fotel DE20

DE20

Fotel stomatologiczny DE20 posiada jedną fabrycznie zaprogramowaną pozycję „wejścia” i przewidziany jest do współpracy z unitami stomatologicznymi DIPLOMAT. Ustawienia pozycji roboczych od 390 do 795 mm ± 10 mm gwarantują maksymalny komfort pracy stomatologa, jak również wygodę pacjenta. Konstrukcja fotela, a także zastosowane elementy bezpieczeństwa, zapewniają blokadę fotela w wypadku napotkania przeszkody oraz w wypadku wyjęcia przez lekarza narzędzia. Wykonany ze stali nierdzewnej mechanizm zagłówka z kulowym przegubem 3D umożliwia jego ruchy na boki (opcja). Odchylany prawy podłokietnik (opcja). Oparcie pleców może występować w 2 wariantach: szerokim i wąskim. Na zamówienie fotel DE20 jest dostępny w wersji z pięcioma pamięciami.


Do wyboru różne pokrycia tapicerki foteli i krzesełek stomatologicznych


Krzesełko lekarza D10L

Krzesełka stomatologiczne, Krzesełko Lekarza D10L są przeznaczone dla stomatologa i asysty. Do każdego rodzaju krzesełka oferowane są dwa typy oparć pleców co umożliwia spełnienie wymagań stomatologa zależnych od systemu pracy. Krzesełka lekarza mogą być wyposażone w okrągły podnóżek. Ergonomia rozwiązań gwarantuje maksymalny komfort pracy dentysty i wygodę pacjenta. Na specjalne zamówienie dostarczany jest prawy podnoszony podłokietnik. Szeroki wybór kolorystyczny powierzchni tapicerowanych uzupełnia całościową atmosferę i wygląd gabinetu.


Pliki do pobrania

Cenniki

UNITY DIPLOMAT

Aby każdy lekarz mógł dostosować unit stomatologiczny do własnych potrzeb, oferujemy bogate wyposażenie dodatkowe, które powstało dzięki wiedzy i praktyce zdobytej przez lata naszego istnienia na rynku sprzętu stomatologicznego.

EUR-MED Polska Sp. z o.o

EUR-MED Polska Sp. z o.o.
40-303 Katowice,
ul. Le Ronda 26
tel. (32) 204 32 48,
tel. (32) 204 25 99
e-mail: biuro@eur-med.pl

Oddział w Warszawie
02-175 Warszawa,
ul. Pilchowicka 27
tel. (22) 832 76 01,
tel./fax (22) 832 76 00
e-mail: warszawa@eur-med.pl