Unit DIPLOMAT CONSUL 310

Unit DIPLOMAT CONSUL 310

NAJPOPULARNIEJSZY UNIT STOMATOLOGICZNY DIPLOMAT W 2017 ROKU

Unit stomatologiczny  Unit DIPLOMAT CONSUL 310 z górnym prowadzeniem rękawów w maksymalnej ilości pięciu sztuk, dostępny jest w wersji półstacjonarnej lub zawieszonej na fotelu stomatologicznym. Pantograficzne ramię stolika lekarza wyposażone jest w blokadę mechaniczną lub elektropneumatyczną i umożliwia dogodne ustawienie stolika w czasie pracy. Blok spluwaczki unitu wyposażono w obrotową misę, która na życzenie klienta może być odchylana automatycznie oraz którą można sterować za pomocą klawiatury stolika lekarza i panelu asysty. Stolik lekarza z membranową lub dotykową klawiaturą może być wyposażony w pięć instrumentów w tym cztery rotacyjne ze światłem z opcją zamontowania dwóch bezszczotkowych mikrosilników serii DENSIM z możliwością sterylizacji oraz funkcją programowania momentu obrotowego i autorewersu wykorzystywaną przy zabiegach endodontycznych. Ruchomy stolik asysty zamontowano na  pantograficznym ramieniu z mechaniczną lub elektropneumatyczną blokadą. Na stoliku asysty można zainstalować aż pięć instrumentów: rękawy systemu ssącego, kamerę wewnątrzustną lampę polimeryzacyjną czy strzykawkę asysty. Sterowanie funkcjami unitu odbywa się za pomocą foliowej lub dotykowej klawiatury umieszczonej na stoliku lekarza i panelu asysty. Na specjalne życzenie unit może być wyposażony w elektroniczny regulator wody sprayu końcówek stomatologicznych.

– unit DIPLOMAT DENTAL w dobrej cenie –

Najpopularniejszy unit stomatologiczny Diplomat Dental

Stolik Lekarza DC310

Stolik lekarza może być wyposażony w klawiaturę szklaną lub membranową, która zapewnia łatwy dostęp do menu i umożliwia sterowanie wszystkimi funkcjami unitu oraz fotela. Ruchomy ,,tray stolik“, wyposażony w dwie tace ze stali nierdzewnej, może być wykonany z plastiku lub stali nierdzewnej.

Monitor

Monitor do zastosowań medycznych może stanowić część wyposażenia  wszystkich unitów DIPLOMAT DENTAL.

[slb_group]

Pliki do pobrania

Cenniki

UNITY DIPLOMAT

Aby każdy lekarz mógł dostosować unit stomatologiczny do własnych potrzeb, oferujemy bogate wyposażenie dodatkowe, które powstało dzięki wiedzy i praktyce zdobytej przez lata naszego istnienia na rynku sprzętu stomatologicznego.

EUR-MED Polska Sp. z o.o

EUR-MED Polska Sp. z o.o.
40-303 Katowice,
ul. Le Ronda 26
tel. (32) 204 32 48,
tel. (32) 204 25 99
e-mail: biuro@eur-med.pl

Oddział w Warszawie
02-175 Warszawa,
ul. Pilchowicka 27
tel. (22) 832 76 01,
tel./fax (22) 832 76 00
e-mail: warszawa@eur-med.pl