Unit DIPLOMAT CONSUL 310

Unit DIPLOMAT CONSUL 310

NAJPOPULARNIEJSZY UNIT STOMATOLOGICZNY DIPLOMAT W 2017 ROKU

Unit stomatologiczny  Unit DIPLOMAT CONSUL 310 z górnym prowadzeniem rękawów w maksymalnej ilości pięciu sztuk, dostępny jest w wersji półstacjonarnej lub zawieszonej na fotelu stomatologicznym. Pantograficzne ramię stolika lekarza wyposażone jest w blokadę mechaniczną lub elektropneumatyczną i umożliwia dogodne ustawienie stolika w czasie pracy. Blok spluwaczki unitu wyposażono w obrotową misę, która na życzenie klienta może być odchylana automatycznie oraz którą można sterować za pomocą klawiatury stolika lekarza i panelu asysty. Stolik lekarza z membranową lub dotykową klawiaturą może być wyposażony w pięć instrumentów w tym cztery rotacyjne ze światłem z opcją zamontowania dwóch bezszczotkowych mikrosilników serii DENSIM z możliwością sterylizacji oraz funkcją programowania momentu obrotowego i autorewersu wykorzystywaną przy zabiegach endodontycznych. Ruchomy stolik asysty zamontowano na  pantograficznym ramieniu z mechaniczną lub elektropneumatyczną blokadą. Na stoliku asysty można zainstalować aż pięć instrumentów: rękawy systemu ssącego, kamerę wewnątrzustną lampę polimeryzacyjną czy strzykawkę asysty. Sterowanie funkcjami unitu odbywa się za pomocą foliowej lub dotykowej klawiatury umieszczonej na stoliku lekarza i panelu asysty. Na specjalne życzenie unit może być wyposażony w elektroniczny regulator wody sprayu końcówek stomatologicznych.

– unit DIPLOMAT DENTAL w dobrej cenie –

Najpopularniejszy unit stomatologiczny Diplomat Dental

Stolik Lekarza DC310

Stolik lekarza może być wyposażony w klawiaturę szklaną lub membranową, która zapewnia łatwy dostęp do menu i umożliwia sterowanie wszystkimi funkcjami unitu oraz fotela. Ruchomy ,,tray stolik“, wyposażony w dwie tace ze stali nierdzewnej, może być wykonany z plastiku lub stali nierdzewnej.

Monitor

Monitor do zastosowań medycznych może stanowić część wyposażenia  wszystkich unitów DIPLOMAT DENTAL.

Pliki do pobrania

Cenniki

UNITY DIPLOMAT

Aby każdy lekarz mógł dostosować unit stomatologiczny do własnych potrzeb, oferujemy bogate wyposażenie dodatkowe, które powstało dzięki wiedzy i praktyce zdobytej przez lata naszego istnienia na rynku sprzętu stomatologicznego.

Oddział WARSZAWA

Oddział w Warszawie
02-175 Warszawa,
ul. Pilchowicka 27
tel. (22) 832 76 01,
tel./fax (22) 832 76 00
e-mail: warszawa@eur-med.pl

EUR-MED Polska Sp. z o.o

EUR-MED Polska Sp. z o.o.
40-303 Katowice,
ul. Le Ronda 26
tel. (32) 204 32 48,
tel. (32) 204 25 99
e-mail: biuro@eur-med.pl