Unit DIPLOMAT ADEPT 380

Unit DIPLOMAT ADEPT 380

Unit DIPLOMAT ADEPT 380

Unit DIPLOMAT ADEPT 380

Stolik lekarza zdolnym prowadzeniem rękawów zapewnia maksymalny komfort obsługi i możliwość wyboru aż sześciu narzędzi z rękawami prowadzonymi od góry. Stolik wyposażono w dużą tackę do odkładania narzędzi, wyświetlacz dotykowy, negatoskop, sterowanie blokadą pantografu stolika. Standardowo na stoliku montowane są: strzykawko-dmuchawka Minimate 3F, rękaw turbiny ze światłem, rękaw mikrosilnika DENSIM. Unit DIPLOMAT ADEPT 380 Unit stacjonarny z zawieszonym fotelem. Fotelem stomatologicznym można sterować z klawiatury stolika lekarza, klawiatury panelu asysty oraz za pomocą sterownika nożnego.

INNOWACYJNY INTERFEJS UŻYTKOWNIKA: NOWY! 7-CALOWY KOLOROWY WYŚWIETLACZ!

Dzięki ruchowi “kołyskowemu” (swing motion) możliwe jest synchroniczne odchylanie oparcia i siedziska fotela, co sprzyja wygodzie pacjenta oraz pozwala lekarzowi przyjąć wygodną pozycję w czasie pracy. Blok spluwaczki ze szklaną misą i panelem asysty wyposażonym w pięć narzędzi. W wersji podstawowej na panelu asysty znajduje się system ssania Cattani (ssak i ślinociąg). Na specjalne zamówienie blok spluwaczki można uzupełnić o urządzenie do automatycznej dezynfekcji systemu ssącego i rękawów, a także w separator amalgamatu. Na panelu asysty można zamontować trzy kolejne narzędzia: strzykawko-dmuchawkę, lampę polimeryzacyjną, kamerę wewnątrzustną DIPLOMAT. Lampa oświetleniowa XENOS LED.

Maksymalny Komfort, Wyjątkowa Ergonomia i Technologia

Pliki do pobrania 
Cenniki
UNITY DIPLOMAT

Aby każdy lekarz mógł dostosować unit stomatologiczny do własnych potrzeb, oferujemy bogate wyposażenie dodatkowe, które powstało dzięki wiedzy i praktyce zdobytej przez lata naszego istnienia na rynku sprzętu stomatologicznego.

Oddział WARSZAWA

Oddział w Warszawie
02-175 Warszawa,
ul. Pilchowicka 27
tel. (22) 832 76 01,
tel./fax (22) 832 76 00
e-mail: warszawa@eur-med.pl

EUR-MED Polska Sp. z o.o

EUR-MED Polska Sp. z o.o.
40-214 Katowice,
ul. Wróblewskiego 2 A
tel. (32) 204 32 48,
tel. (32) 204 25 99
e-mail: biuro@eur-med.pl