Unit stomatologiczny DIPLOMAT ADEPT DA130

Unit Diplomat Adept 130

Unit stomatologiczny DIPLOMAT ADEPT DA130
Unit stomatologiczny DIPLOMAT ADEPT DA130

Stacjonarny Unit stomatologiczny DIPLOMAT ADEPT DA130 znajduje zastosowanie we wszystkich dziedzinach stomatologii. Cechują go bogate możliwości konfiguracji narzędzi, bardzo dobre parametry techniczne oraz łatwość obsługi. Stolik lekarza maksymalnie może być wyposażony w pięć instrumentów z dolnym prowadzeniem rękawa. Istnieje możliwość zainstalowania czterech narzędzi rotacyjnych ze światłem, w tym dwóch mikrosilników bezszczotkowych serii DEMNSIM DX, z funkcją regulacji momentu obrotowego i funkcją autorewersu wykorzystywaną w trakcie zabiegów endodontycznych. Sterowanie narzędziami odbywa się za pomocą klawiatury membranowej lub opcjonalnie za pomocą panelu dotykowego.

Nowa generacja unitów stacjonarnych

Efektywna Praca

Ergonomiczna konstrukcja unitów pozwala przyjąć zarówno lekarzowi jak i asyście, naturalną i wygodną postawę w czasie pracy oraz zapewnia łatwy dostęp do pacjenta.

Stolik Lekarza DA130

Stolik lekarza przewidziano na pięć narzędzi z których trzy mogą stanowić narzędzia obrotowe. Występujące w standardzie „tray stoliki” są wykonanie ze stali nierdzewnej i można je zdejmować.

Pliki do pobrania

Cenniki

UNITY DIPLOMAT

Aby każdy lekarz mógł dostosować unit stomatologiczny do własnych potrzeb, oferujemy bogate wyposażenie dodatkowe, które powstało dzięki wiedzy i praktyce zdobytej przez lata naszego istnienia na rynku sprzętu stomatologicznego.

EUR-MED Polska Sp. z o.o

EUR-MED Polska Sp. z o.o.
40-303 Katowice,
ul. Le Ronda 26
tel. (32) 204 32 48,
tel. (32) 204 25 99
e-mail: biuro@eur-med.pl

Oddział w Warszawie
02-175 Warszawa,
ul. Pilchowicka 27
tel. (22) 832 76 01,
tel./fax (22) 832 76 00
e-mail: warszawa@eur-med.pl