DIPLOMAT LUX DL210

Unit DIPLOMAT LUX DL210

DIPLOMAT LUX DL210

DIPLOMAT LUX DL210

DIPLOMAT LUX 210 to unit stomatologiczny z dolnym prowadzeniem rękawów, dostępny w wersji półstacjonarnej lub zawieszonej na fotelu. Na stoliku lekarza może znajdować się pięć instrumentów, z czego dwa to bezszczotkowe mikrosilniki serii DENSIM DX z możliwością sterylizacji, oraz regulowanym momentem obrotowym i funkcją autorewersu wykorzystywaną w trakcie zabiegów endodontycznych. Integralną część unitu stanowi blok spluwaczki w standardzie wyposażony w ślinociąg,  a opcjonalnie wyposażony w system ssący. Sterowanie unitem odbywa się za pomocą klawiatury membranowej. Unit DIPLOMAT LUX DL210 można wyposażyć w elektroniczny regulator ilości wody sprayu końcówek stomatologicznych. Ponadto konstrukcja unitu umożliwia zabudowanie energobloku (przyłącza elektro-hydraulicznego) w podstawie fotela – dotyczy modeli foteli stomatologicznych: DE20 oraz DM20.

 – W Dobrej Cenie –

Stolik Lekarza DL210

Stolik lekarza został przeznaczony na pięć narzędzi z czego cztery mogą stanowić narzędzia obrotowe. Na zamówienie dostępny jest elektroniczny system regulacji ilości wody chłodzącej, niezależny dla każdego narzędzia. Pantograficzne ramię stolika występuje w wersji standardowej oraz skrócone.

Wersja Jezdna

Unit stomatologiczny Diplomat DL210 dostępny jest w specjalnej wersji jezdnej z regulowaną wysokością stolika lekarza.

Pliki do pobrania

Cenniki

UNITY DIPLOMAT

Aby każdy lekarz mógł dostosować unit stomatologiczny do własnych potrzeb, oferujemy bogate wyposażenie dodatkowe, które powstało dzięki wiedzy i praktyce zdobytej przez lata naszego istnienia na rynku sprzętu stomatologicznego.

EUR-MED Polska Sp. z o.o

EUR-MED Polska Sp. z o.o.
40-303 Katowice,
ul. Le Ronda 26
tel. (32) 204 32 48,
tel. (32) 204 25 99
e-mail: biuro@eur-med.pl

Oddział w Warszawie
02-175 Warszawa,
ul. Pilchowicka 27
tel. (22) 832 76 01,
tel./fax (22) 832 76 00
e-mail: warszawa@eur-med.pl