Diplomat Lux 210 CART

Diplomat Lux 210 CART wersja mobilna

Diplomat Lux 210 CART wersja mobilna

Stolik lekarza w unicie stomatologiczny Diplomat Lux 210 CART przeznaczony na pięć narzędzi z czego aż cztery narzędzia mogą być obrotowe. Co najważniejsze w podanym unicie stomatologicznym stolik lekarza jest jezdny co zwiększa ergonomiczność pracy. Integralną część unitu stanowi blok spluwaczki w standardzie wyposażony w ślinociąg.

– wersja jezdna stolika lekarza –

unit stomatologiczny DIPLOMAT wresja jezdna CART
Wresja jezdna CART

Unit stomatologiczny Diplomat DL210 dostępny jest w specjalnej wersji jezdnej z regulowaną wysokością stolika lekarza, w tej wersji możliwe jest tylko dolne prowadzenie rękawów. Ponadto stolik lekarza w wersji CART można zakupić również bez unitu stomatologicznego DIPLOMAT.

Na mobilnym stoliku lekarza (wersja CART) może znajdować się pięć instrumentów, z czego aż dwa to bezszczotkowe mikrosilniki serii DENSIM DX z możliwością sterylizacji w autoklawie oraz regulowanym momentem obrotowym i funkcją autorewersu wykorzystywaną do prowadzenia zabiegów endodontycznych. Sterowanie odbywa się za pomocą szklanej, dotykowej klawiatury przy stoliku lekarza.

Pliki do pobrania

Cenniki

UNITY DIPLOMAT

Aby każdy lekarz mógł dostosować unit stomatologiczny do własnych potrzeb, oferujemy bogate wyposażenie dodatkowe, które powstało dzięki wiedzy i praktyce zdobytej przez lata naszego istnienia na rynku sprzętu stomatologicznego.

EUR-MED Polska Sp. z o.o

EUR-MED Polska Sp. z o.o.
40-303 Katowice,
ul. Le Ronda 26
tel. (32) 204 32 48,
tel. (32) 204 25 99
e-mail: biuro@eur-med.pl

Oddział w Warszawie
02-175 Warszawa,
ul. Pilchowicka 27
tel. (22) 832 76 01,
tel./fax (22) 832 76 00
e-mail: warszawa@eur-med.pl