Diplomat Adept DA280

Diplomat Adept 280

unit stomatologiczny DIPLOMAT ADEPT DA280

Unity DA270 i DA280 zostały zaprojektowane zgodnie z wymogami nowoczesnej ergonomiki tak, aby zapewnić stomatologowi i asyście dość miejsca dla swobodnego ruchu w czasie pracy oraz łatwe i wygodne pozycjonowanie pacjenta. Panel asysty można wyposażyć w maksymalnie pięć narzędzi oraz dodatkowo w kamerę wewnątrzustną DIPLOMAT. Dla jeszcze większego komfortu, obydwa unity posiadają ramiona wyposażone w elektropneumatyczny hamulec oraz elektroniczne sterowanie ruchem spluwaczki.

Stolik Lekarza DA280

Stolik lekarza z dolnym prowadzeniem rękawów został wyposażony w narzędzia firmy DENSIM. Ekran pojemnościowy zapewnia łatwą nawigację i sterowanie funkcjami unitu, a jego gładką szklaną powierzchnię można czyścić bez wysiłku. Pantograficzne ramię stolika występuje w wersji standardowej oraz skrócone.

Panel Asysty

Dostępne są trzy wersje panelu asysty: z pantograficznym ramieniem z regulowaną wysokością; ze standardowym ramieniem wychylanym wyposażonym w uchwyt na trzy narzędzia; ze standardowym ramieniem wychylanym wyposażonym w ślinociąg.

Najlepszy dla Twoich Pacjentów

Podłokietniki

Podłokietniki – ruchomy po prawej stronie oraz zamocowany na stałe po lewej, nie tylko zapewniają pacjentowi dodatkową wygodę, ale również podnoszą komfort pracy nawet w trakcie przeprowadzania długich zabiegów stomatologicznych.

Pliki do pobrania

Cenniki

UNITY DIPLOMAT

Aby każdy lekarz mógł dostosować unit stomatologiczny do własnych potrzeb, oferujemy bogate wyposażenie dodatkowe, które powstało dzięki wiedzy i praktyce zdobytej przez lata naszego istnienia na rynku sprzętu stomatologicznego.

EUR-MED Polska Sp. z o.o

EUR-MED Polska Sp. z o.o.
40-303 Katowice,
ul. Le Ronda 26
tel. (32) 204 32 48,
tel. (32) 204 25 99
e-mail: biuro@eur-med.pl

Oddział w Warszawie
02-175 Warszawa,
ul. Pilchowicka 27
tel. (22) 832 76 01,
tel./fax (22) 832 76 00
e-mail: warszawa@eur-med.pl