Diplomat Model Pro

Wybierz swój Model Pro

Usiądziesz i się zakochasz.

Diplomat Model Pro
Diplomat Dental Model PRO

Oto jak Twoja stomatologia zmienia się ze zwykłej w niezwykłą.


Swój ultranowoczesny wygląd Diplomat Model Pro zawdzięcza najlepszym projektantom. Posiada aż ponad 50 stylowych zestawów kolorystycznych do wyboru. Ma kompaktowy rozmiar, który z łatwością zmieści się w małych gabinetach lekarskich. Posiada elementy odporne na promieniowanie UV oraz wytrzymałe materiały które w połączeniu z nowoczesną inteligentną technologią odmienią Twoje codzienne życie zawodowe na wiele wiele lat. 

Diplomat Model Pro
Diplomat Dental Model Pro

Ergonomiczna konstrukcja zapewnia optymalne ułożenie pacjenta.

Unit Diplomat Model Pro
Diplomat Model Pro

Diplomat Model Pro charakteryzuje się niewiarygodnie zaawansowanymi funkcjami ergonomicznymi

Zsynchronizowany ruch fotela, siedzisko oraz oparcie pozwala pacjentowi czuć się zrelaksowanym podczas całego zabiegu. Model PRO zapewnia również wygodną pozycje pracy lekarza. Pulpit lekarza i asysty, w tym stoliki z tacami, są zawsze we właściwej pozycji, tak aby dosięgnąć dowolnego instrumentu i zapewnić największy komfort pracy. 

Zagłówek 3-D z regulacją ręczną lub pneumatyczną, podłokietniki przegubowe i składane, wielofunkcyjny, programowalny sterownik nożny.

Jedyny unit stomatologiczny sterowany jednym kliknięciem.

Ustaw i zapisz różne położenia fotela stomatologicznego dla różnych typów pacjentów i jednym kliknięciem dostosuj fotel do osoby, która właśnie weszła do Twojego gabinetu.

Diplomat Model PRO


Unitem stomatologicznym sterujesz przez aplikację na tablecie – od szybkości zainstalowanych instrumentów aż do ustawienia fotela pacjenta. Fotel stomatologiczny zapamiętuje ustawienia różnych pozycji i stomatolog jednym kliknięciem jest w stanie dostosować go do własnych preferencji. A to wszystko już jest ujęte w wyposażeniu standardowym unitu.

Diplomat Model Pro zdobył nagrodę Red Dot Design Award.

Diplomat Model Pro

Najlepsi projektanci już wybrali. Nasz nowy unit stomatologiczny Model Pro otrzymał nagrodę w dziedzinie designu – Red Dot Design Award 2021.

Z pewnością otrzyma też Twoje uznanie.

Zadzwoń do nas zapytaj ekspertów o Unit Stomatologiczny Diplomat Dental Model PRO, pomożemy skonfigurować Twój indywidualny model PRO!

Zadzwoń do nas

tel.: 32 204 32 48

lub napisz wiadomość:

biuro@eur-med.pl

Pomożemy Ci wybrać Twój własny unit DIPLOMAT DENTAL.


Witamy w świecie Diplomat Dental.

UNITY DIPLOMAT

Aby każdy lekarz mógł dostosować unit stomatologiczny do własnych potrzeb, oferujemy bogate wyposażenie dodatkowe, które powstało dzięki wiedzy i praktyce zdobytej przez lata naszego istnienia na rynku sprzętu stomatologicznego.

EUR-MED Polska Sp. z o.o

EUR-MED Polska Sp. z o.o.
40-303 Katowice,
ul. Le Ronda 26
tel. (32) 204 32 48,
tel. (32) 204 25 99
e-mail: biuro@eur-med.pl

Oddział w Warszawie
02-175 Warszawa,
ul. Pilchowicka 27
tel. (22) 832 76 01,
tel./fax (22) 832 76 00
e-mail: warszawa@eur-med.pl