Unit Diplomat Model PRO

Usiądziesz i się zakochasz.

Oto jak Twoja stomatologia zmienia się ze zwykłej w niezwykłą.
Ultranowoczesny wygląd zawdzięcza najlepszym projektantom. Posiada ponad 50 stylowych zestawów kolorystycznych do wyboru. Kompaktowy rozmiar, który z łatwością zmieści się w małych gabinetach lekarskich. Elementy odporne na promieniowanie UV oraz wytrzymałe materiały w połączeniu z nowoczesną inteligentną technologią odmienią Twoje codzienne życie zawodowe na wiele wiele lat. 

Ergonomiczna konstrukcja zapewnia optymalne ułożenie pacjenta.

Model Pro charakteryzuje się niewiarygodnie zaawansowanymi funkcjami ergonomicznymi
Zsynchronizowany ruch fotela, siedzisko oraz oparcie pozwala pacjentowi czuć się zrelaksowanym podczas całego zabiegu. Model PRO zapewnia również wygodną pozycje pracy lekarza. Pulpit lekarza i asysty, w tym stoliki z tacami, są zawsze we właściwej pozycji, tak aby dosięgnąć dowolnego instrumentu i zapewnić największy komfort pracy. 

Zagłówek 3-D z regulacją ręczną lub pneumatyczną, podłokietniki przegubowe i składane, wielofunkcyjny, programowalny sterownik nożny.

Witamy w świecie Diplomat Dental.

UNITY DIPLOMAT

Aby każdy lekarz mógł dostosować unit stomatologiczny do własnych potrzeb, oferujemy bogate wyposażenie dodatkowe, które powstało dzięki wiedzy i praktyce zdobytej przez lata naszego istnienia na rynku sprzętu stomatologicznego.

Oddział WARSZAWA

Oddział w Warszawie
02-175 Warszawa,
ul. Pilchowicka 27
tel. (22) 832 76 01,
tel./fax (22) 832 76 00
e-mail: warszawa@eur-med.pl

EUR-MED Polska Sp. z o.o

EUR-MED Polska Sp. z o.o.
40-303 Katowice,
ul. Le Ronda 26
tel. (32) 204 32 48,
tel. (32) 204 25 99
e-mail: biuro@eur-med.pl