Diplomat praca z tabletem

Praca z unitem stomatologicznym sterowanym aplikacją

Inteligentne unity stomatologiczne Diplomat Model Pro sterowane za pomocą tabletów wkrótce staną się normą, rewolucjonizując sposób pracy dentystów i zmieniając doświadczenia pacjentów.

Tablet może w interaktywny sposób wyświetlać materiały edukacyjne, zdjęcia rentgenowskie lub plany leczenia, pomagając pacjentom lepiej zrozumieć stan zdrowia jamy ustnej i możliwości leczenia.

Już teraz możesz skonfigurować swój własny Model Pro, zapytaj autoryzowanych dealerów o możliwość finansowania 0% (do 6 miesięcy, wymagana wpłata własna 30%)


Diplomat connect app

Użyj aplikacji Diplomat Connect zintegrowanej z interfejsem, aby w łatwy sposób zautomatyzować swój unit i skonfigurować narzędzia na stoliku lekarza.

Natychmiastowa diagnostyka, zdalne wsparcie oraz baza poradników i filmów serwisowych.

Włącz aplikację Diplomat Connect

Inteligentna aplikacja

Aplikacja Connect jest zintegrowana z Modelem Pro i pomaga kontrolować oraz automatyzować unit stomatologiczny oraz narzędzia stomatologiczne.

Diplomat connect app
diplomat connect app interface

Używanie tabletu nigdy nie było tak proste, uzyskaj dostęp do wszystkich funkcji unitu, zdjęć rentgenowskich
i nie tylko, przy użyciu jednego przycisku. Zmień konfigurację fotela za pomocą programowalnych funkcji i automatycznego ruchu.

Przenieś swoją klinikę w XXI wiek

Zdigitalizuj swoją praktykę za pomocą prostego tabletu, uzyskaj najbardziej zaawansowany i przyjazny dla użytkownika system sterowania do dostępnych na rynku unitów stomatologicznych.

aplikacje diplomat connect

Aplikacja Diplomat Connect” jest dostępna na iPada w App Store
lub na Androida w Google Play.

aplikacje diplomat instrukcja

Użyj własnego tabletu, uzyskaj dostęp do sterowania unitem i narzędziami.
Zarówno system Android jak i iOS są w pełni kompatybilne. Kopia zapasowa danych w usłudze iCloud lub Android. Szybki i bezpieczny dostęp do aplikacji i zdjęć rentgenowskich. Automatyczne aktualizacje, i nieograniczona liczba użytkowników i przyjazny interfejs

UNITY DIPLOMAT

Aby każdy lekarz mógł dostosować unit stomatologiczny do własnych potrzeb, oferujemy bogate wyposażenie dodatkowe, które powstało dzięki wiedzy i praktyce zdobytej przez lata naszego istnienia na rynku sprzętu stomatologicznego.

EUR-MED Polska Sp. z o.o

EUR-MED Polska Sp. z o.o.
40-303 Katowice,
ul. Le Ronda 26
tel. (32) 204 32 48,
tel. (32) 204 25 99
e-mail: biuro@eur-med.pl

Oddział w Warszawie
02-175 Warszawa,
ul. Pilchowicka 27
tel. (22) 832 76 01,
tel./fax (22) 832 76 00
e-mail: warszawa@eur-med.pl