Dental Medica Show 2022

targi Dental Medica Show 2022 w Nadarzynie

Dental Medica Show 2022

W tym roku złotym partnerem targów stomatologicznych Dental Medica Show 2022 jest EUR-MED POLSKA a honorowym partnerem naukowym został Diplomat Dental Solutions. To ogromne wyróżnienie i duże zaufanie dla producenta sprzętu medycznego, który od lat jest obecny na naszym rynku.

Zarejestruj się i odbierz darmowy bilet na targi i kongres.

Już dzisiaj zapraszamy was na to ciekawe wydarzenie! Niecodziennie bowiem, można zobaczyć tak nowoczesny i niezastąpiony sprzęt do gabinetu stomatologicznego w jednym miejscu.

Zaplanuj swój czas i bądź na targach Dental Medica Show w Nadarzynie.

8-10 września 2022

Podczas tegorocznej edycji targów stomatologicznych w dniach 8-10 września 2022 w Nadarzynie na naszym stoisku zaprezentujemy nasz całkiem nowy unit stomatologiczny. Ciekawi jaki? Po obecnych już od zeszłego roku dostępnych modeli PRO możecie się spodziewać tylko jednego INNOWACJI!

Tak oto czym kieruje się marka Diplomat Dental Solution w obecnych czasach stawia na innowacje i nowoczesne rozwiązania ułatwiające pracę stomatologa w gabinecie dentystycznym.

Ponadto podczas edycji targów pokażemy wam naszą flagową serię unitów stomatologicznych dostępnych już na rynku Diplomat Model PRO 700, Model PRO 600.

Na naszym stoisku targowym nie zabraknie również niezawodnej radiologii PLANMECA w tym niezastąpionego w gabinecie stomatologicznym aparatu punktowego Planmeca PRO X cz skanera PRO SENSOR.

Na naszym stoisku targowym będzie też szereg produktów do wykonania kompletnego procesu sterylizacji: Myjki ultradźwiękowe, termodezynfektor, zgrzewarki pakietów oraz same autoklawy. Wszystko to marki EURONDA.

Dental medica show 2022
UNITY DIPLOMAT

Aby każdy lekarz mógł dostosować unit stomatologiczny do własnych potrzeb, oferujemy bogate wyposażenie dodatkowe, które powstało dzięki wiedzy i praktyce zdobytej przez lata naszego istnienia na rynku sprzętu stomatologicznego.

EUR-MED Polska Sp. z o.o

EUR-MED Polska Sp. z o.o.
40-303 Katowice,
ul. Le Ronda 26
tel. (32) 204 32 48,
tel. (32) 204 25 99
e-mail: biuro@eur-med.pl

Oddział w Warszawie
02-175 Warszawa,
ul. Pilchowicka 27
tel. (22) 832 76 01,
tel./fax (22) 832 76 00
e-mail: warszawa@eur-med.pl